Zajmuję się fryzjerstwem już dziesięć lat! Przez ten czas zdobyłam ogromne i różnorodne doświadczenie, które sprawia, że czuję się pewnie w tym co robię.

Swoja przygodę fryzjerską rozpoczęłam w 2008 roku w Anglii: ukończyłam tam college fryzjerski i zdobyłam uprawienia do pracy międzynarodowej. Po czterech latach wróciłam do Polski, aby odbyć staż w jednej z najlepszych szkół, Akademii Stylizacji MP Babicz. To tam udoskonaliłam swoje umiejętności. Podczas dwóch lat pracy w Akademii odkryłam swoja pasje do upięć i postanowiłam poświęcić się temu bez reszty. Tworzenie wyjątkowej kompozycji, dopasowanej do okoliczności, stroju i charakteru panny młodej to dla mnie prawdziwe wyzwanie.

Od pięciu lat współpracuję z najlepszymi wedding plannerkami w całej Polsce. Miałam przyjemność uczestniczyć w wielu wspaniałych uroczystościach. To ogromna zaleta mojej pracy – cieszę się, mogąc co weekend być na wspaniałych ślubach w najpiękniejszych zakątkach Polski. Za każdym razem bycie częścią czyjegoś szczególnego dnia sprawia mi ogromną satysfakcję. To dla mnie zaszczyt, móc sprawić, że panna młoda będzie czuć się pięknie i wyjątkowo.

Dzięki doświadczeniu i pasji do stylizacji ślubnej jestem w stanie wykreować fryzurę marzeń nawet najbardziej wymagającej panny młodej. Wspólnie przekujemy nawet najbardziej mglistą wizję w zachwycającą rzeczywistość. Pozwól mi zająć się Twoimi włosami – będziesz zachwycona!

Pracuję na markach selektywnych Davines. Od 2017 roku zajmuje się również szkoleniami. Po więcej informacji zapraszam do kontaktu.